First lot Previous lot Lot 897 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:897
Book nr:28764
Author:GOETHALS alias EUTRACHELUS, Franciscus
Title:Francisci Evtracheli Amphitragoedia, cui nomen Edessa, siue Hester
Town:Gent
Publisher:Cornelius Manilius
Year:1549
Description:In-8, [32] ff, mooi drukkersmerk in houtsnede (voorstelling van Arete en Calliope), hernomen op de laatste pagina. Vlekjes op de titelpagina. 19de eeuwse band in half marokijn, titel verguld op de rug
Note:Vanderhaeghen, F. Bib. gantoise 114. Eutrachelius is de vergriekste naam van Goethals. Franciscus Goethals werd geboren in Brugge of Gent en was rechtsgeleerde en humanist, hij stierf in Douai in 1616. Zeldzaam. Ref. Machiels G-378, niet in Adams, noch in Bibl. Belg. noch in Belg. Typogr.
Price:€300 - €400
Sellingprice:€500
First lot Previous lot ... 893 | 894 | 895 | 896 | 897 | 898 | 899 | 900 | 901 ... Next lot Last lot