First lot Previous lot Lot 885 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:885
Book nr:26780
Author:WILLINKS, DaniŽl
Title:Amsterdamsche buitensingel, nevens de omleggende dorpen, opgeheldert door aanteekeningen
Publisher:A. Van Huyssteen
Year:1738
Description:In-8į, [36], 304, [28] pp, front., titelvignet, vignet, 16 gr. bt waarvan verschillende met twee zichten en 4 uitvouwbare. Marges kort en wat watersporen. Linnen band met goud op de rug (19de eeuw), rode sneden
Note:Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage, Eindhoven
Price:€60 - €90
First lot Previous lot ... 881 | 882 | 883 | 884 | 885 | 886 | 887 | 888 | 889 ... Next lot Last lot