First lot Previous lot Lot 884 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:884
Book nr:28556
Author:WAGENAAR, Jan
Title:Amsterdam in zyne opkomst, aanwas, geschiedenissen, voorregten, koophandel, gebouwen, kerkenstaat, schoolen, schutterye, gilden en regeeringe, beschreeven
Publisher:Isaak Tirion - Yntema en Tieboel
Year:1760 - 1767
Description:3 vol. in-folio. [10], xxiv, 743 pp. Allegorische frontispice door Corn. Ploos van Amstel, titel in rood en zwart, gegraveerd portret van de auteur. Ontbreken plan van oud Amsterdam en de platen van de kloosters. Bleke watervlekken. Sommige bladen komen los, rug gebroken
Tweede deel: 552 pp met 1 (van 42) kopergravures buiten tekst. Watervlekken.
Derde deel: 565, [1] pp. Met 3 (van 4) kopergravures buiten tekst en een uitgebreide index en een lijst van platen. Enkele watervlekken achterin.
Gebonden, versleten halve banden in rood schaapsleder, platten wat geschaafd, onafgesneden. Verkocht zoals gezien
Note:Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven
Price:€70 - €90
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 880 | 881 | 882 | 883 | 884 | 885 | 886 | 887 | 888 ... Next lot Last lot