First lot Previous lot Lot 820 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:820
Book nr:28516
Author:CAESAR, Caius Julius
Title:Commentarii, novis emendatioibus illustrati. Eiusdem librorum, qui desiderantur, fragmenta. Ex bibliotheca F. Ursini Romani
Town:Antverpiae
Publisher:ex off. Christoph. Plantini
Year:1570
Description:In-8į, [24], 79, [1], 499, [27] pp, drukkersmerk in houtsnede op de titel. Illustraties: 5 houtsneden van de Gallische steden bezet door Caesar (in de inleiding, door Cornelis Muller) en 2 uitv. kaarten in houtsnede (Spanje en GalliŽ, door Guillaume van Parijs). Roestvlekjes, enkele annotaties. Gebonden in kalfsleder (18de eeuw), rug rijkelijk versierd met goud, rood gespikkelde sneden, enkele krasjes, gemarmerde schutbladen
Note:Ref. Adams C-53 ; BT 527 ; Voet II 854
Price:€280 - €360
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 816 | 817 | 818 | 819 | 820 | 821 | 822 | 823 | 824 ... Next lot Last lot