First lot Previous lot Lot 813 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:813
Book nr:28610
Author:BARLANDUS, Adrianus
Title:Rerum gestarum a Brabantiae ducibus historia
Town:Lovanii
Publisher:apud Hieronymum Wellaeum
Year:1566
Description:12, [4] + 176 ff., met enkele initialen. Titelpagina gedoubleerd ter restauratie van lichte marginale schade (zonder tekstverlies). Enkele bleke watervlekken. Half kalfsleder (ca. 1800), titelvignet in marokijn, gespikkelde sneden
Note:Geschiedenis van de hertogen van Brabant (de eerste ed. verscheen in 1526). Bibl. Belg. II, 158. Machiels I, B-115
Price:€120 - €180
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 809 | 810 | 811 | 812 | 813 | 814 | 815 | 816 | 817 ... Next lot Last lot