First lot Previous lot Lot 797 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:797
Book nr:28915
Author:BATTUS, Carolus
Title:Secreet-boeck waer in vele diversche secrete, ende heerlicke consten [...] by een gebracht zijn
Town:Dordrecht
Publisher:Joris Waters
Year:1609
Description:In-8°, [4], 356, [7] pp, drukkersmerk in houtsnede op de titel (titelpagina met vlekken en restauraties). Gedrukt in gotische letters. Enkele vlekjes. Oude hs. notities op laatste schutbladen. Gebonden in vol perkament uit de tijd, gespikkelde sneden
Note:Van deze editie slechts 2 ex. in STCN. Herkomst: Dries Deurinck, Charles Gillès de Pélichy.
Rare household, health counsellor and recipe book, it became immensely popular and went through many editions
Price:€380 - €450
First lot Previous lot ... 793 | 794 | 795 | 796 | 797 | 798 | 799 | 800 | 801 ... Next lot Last lot