First lot Previous lot Lot 793 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:793
Book nr:26630
Author:[UTRECHT] [l'abbé Gabriel Du Pac de Bellegarde]
Title:Histoire abrégée de l'église metropolitaine d'Utrecht, principalement depuis la révolution arrivées dans les VII Provinces-Unies des Pays-Bas sous Philippe II jusqu'à présent
Town:Utrecht
Publisher:vander Weyde
Year:1765
Description:In-12°, xxviii, 629 pp, enkele roestvlekken en bleke waterranden. Gemarmerd kalfsleder uit de tijd, rug rijkelijk versierd met goud, bovenste kapitaal wat beschadigd, gemarmerde schutbladen, rode sneden
Note:Provenance: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven, Biblioteca del Seminario Metropolitano di Torino
Price:€50 - €70