First lot Previous lot Lot 789 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:789
Book nr:28711
Author:[STATENBIJBEL]
Town:Gorinchem
Publisher:Helmich van Cappel
Year:1662
Description:In-f (39 x 24 cm), [21], 302, [2], 134, [12], 164, [2], 66 pp, gegraveerde titel (gedoubleerd). Bijgebonden: De Boecken genaemt Apocryphe. Colofon: gedrukt by Jacob Braat, tot Dordrecht. Enkele bleke watervlekken, enkele marges versterkt. Marokijnen band op eiken platten, versierd met blindstempeling (gewreven), bronsbeslag op de hoeken, bronzen sluitingen, restauraties aan de knepen en de kapitalen
Price:€280 - €400
First lot Previous lot ... 785 | 786 | 787 | 788 | 789 | 790 | 791 | 792 | 793 ... Next lot Last lot