First lot Previous lot Lot 788 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:788
Book nr:26549
Author:SPALL, Bernardus
Title:Het waarachtig ryk van den Messias, of Eene beschryving van de Poeldyk, eertyds genaamd de pastory van het Westland. In herder-zangen. Met beknopte beschryvingen van onze heidensche voorouderen de Batavieren, haare gewoontens, godtsdienst, en bekeering tot het christendom, de opkomst der reformatie, &c. En een byvoegsel der eerste christelyke kerken en kloosters in het Westland : als te Monster, Loosduinen, Naaldwyk, 's Gravenzande, &c
Publisher:Gedrukt voor rekening van den autheur
Year:1804
Description:In-8°, 56 pp, waarvan 1 pagina muziek. Poeldijk is gelegen nabij Den Haag. Prachtband in donkerrood marokijn, goudfilet op de platten, gladde rug met titel verguld, goud op snee, gemarmerde schutbladen, enkele krasjes, donkere vlek op achterplat, één hoek gedeukt, sluitlintjes deels verloren
Note:Ex libris C.A. Knulle. Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven. Behalve dit ex. geen andere te vinden in WorldCat
Price:€100 - €200