First lot Previous lot Lot 761 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:761
Book nr:28759
Author:CYPRIANUS, Caecilius - PAMELIUS (ed.)
Title:Opera ... in tres tomos nunc primum distincta .. editio altera priori castigarior
Publisher:apud Sebastianum Nivellium
Year:1574
Description:In-f°, [116], 607, [2] pp, grande marque d'imprimeur en bois sur la page de titre (2 cigognes volants, dont l'une soutient et nourrit l'autre, au centre de 4 médaillons représentant des scènes de piété filiale). Devise : "Honora patrem tuum et matrem tuam ut sis langaevus super terram". Mouillures, quelques galeries de vers (marg.) Rel. de l'époque en plein vélin, quelques restaurations, tranches bleues
Note:Tweede editie van de werken van St. Cyprianus van Carthago met de nota's van Jacobus Pamelius. De eerste editie werd gedrukt te Antwerpen in 1568. Ref. Adams C-3165 ; Delalain, p. 66.
"Jacob de Joigny van Pamele (Brugge 1536 - Mons 1587), lic. in de theologie, sinds 1561 kanunnik van de St.-Donaas- collegiale te Brugge was een geleerde verzamelaar van liturgica. Sinds 1571 was hij censor librorum; sinds 1572 één van de acht inquisiteurs door Brugge aan Alva voorgesteld"
Price:€240 - €300
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 757 | 758 | 759 | 760 | 761 | 762 | 763 | 764 | 765 ... Next lot Last lot