First lot Previous lot Lot 753 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:753
Book nr:26652
Author:[BIJBEL]
Title:Kort begryp van de Heylige Schriftuer, door vraegen en antwoorden; bevattende in twee deelen het Oud ende het Nieuw Testament, met korte uytleggingen getrocken uyt de HH. Vaders ende Leeraers
Publisher:wed. vander Hey
Year:1766
Description:2 vol. in-8°, [16], 398, [1] ; 509, [1] pp. Met een gegraveerd portret van Hendrik Gabriel van Gameren, de 16de bisschop van Antwerpen, door Fruijtiers. Geïllustreerd met ca. 150 kopergrav. i.t. door H.F. Diamaer. Vol kalfslederen banden uit de tijd, ruggen versierd met goud, gewreven, rode sneden.
Bijgevoegd: R.C. DALLAS. Nouvelle conspiration contre les Jésuites : dévoilée et exposée brievement : avec une relation succincte de leur Institut, et quelques observations sur le danger des systèmes d'éducation indépendans de la religion. Londres, J. Ridgway 1815, à Bruxelles, chez Lecharlier, 1816.
In-8°, XVI, 271 pp, reliure en plein veau marbré, dos à compartiments dorés, frotté, tranches rouges.
+ Petrus BLANCHOT. Bibliotheca SS. Patrum concionatoria, qva scilicet S.S. patrvm et celebriorum doctorum ad ann. 1500. Conciones, Homiliae, Orationes ... Cologne, Bernard Gualther, 1633. In-8°, [40], 514, [44], 701 pp. Titelvignet in houtsnede, bisschopswapen op keerzijde titel (in kopergravure). Bleke watervlekken achterin. Sommige bladen verbruind. Gebonden in vol perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug, rug vervuild.
Provenance: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven, Nijmegen. Ref. BCNI 8687 (ed. van 1634)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven, klooster Nijmegen
Price:€140 - €200
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 749 | 750 | 751 | 752 | 753 | 754 | 755 | 756 | 757 ... Next lot Last lot