First lot Previous lot Lot 740 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:740
Book nr:29511
Author:WEERTS, Paul
Title:Cort begryp van't wonderlijck leven der H. moeder Clara
Publisher:wed. Jan Cnobbaert
Year:1649
Description:In-12°, 233, [3] pp, met gegraveerde titel en 12 fijne kopergravures van BOUTTATS, Sallaert en Dannoot. Oude band in vol kalfsleder, rug versierd met goud, voorste scharnier zwak, gemarmerde schutbladen.
Ex libris Frédéric Pény. Ref. BCNI 10396
Bijgevoegd: [BARTHOLOMAEO Pisano - Cornelis THIELMANS. Wercken der salighen ghesellen van S. Franciscus ende me-susteren van S. Clara ... Antwerpen, Hieronymus Verdussen, 1622]. In-8°, 621, [13] pp, pp 3-14. Met 7 portretten in kopergravure. Ontbreekt gegrav. titelpagina, watervlekken, kleine wormgaatjes, scheur in pp 529/530. Oude perkamenten band. Ref. BCNI 7011 (samen: 2 vols.)
Price:€240 - €360
Sellingprice:€200
First lot Previous lot ... 736 | 737 | 738 | 739 | 740 | 741 | 742 | 743 | 744 ... Next lot Last lot