First lot Previous lot Lot 739 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:739
Book nr:29244
Author:VOS, Maarten de - COLLAERT, Adriaen
Title:XII. fidei apostolicae symbola, iconibus artificiosissimis
Year:(begin 17de eeuw)
Description:In-f, reeks van 13 fijne kopergravures door Adriaen COLLAERT naar Maarten de VOS (titelpagina inbegrepen), onderaan Latijnse tekst van het Credo. (ca. 190 x 135 mm)
Gevolgd door: Martyrologium sanctarum virginum .. a Laurentio Beyerlinck versibus breviter illustratum. Adrian. Collaert excud. Reeks van 24 fijne kopergravures door Adriaen COLLAERT, alle met mooie randen met bloemen, vogels en insecten. De platen stellen vrouwelijke heiligen voor met hun attributen, zoals Cecilia, Catharina, Lucia, Agnes, Apolonia... (ca. 195 x 150 mm)
Gevolgd door: J. STRADANUS - A. COLLAERT. Beatae, intactae, semperque Virgini Mariae .... vitae. Reeks van 18 fijne kopergravures met voorstellingen uit het leven van de Heilige Maagd Maria. (ca. 195 x 140 mm)
In totaal 55 gravures in Vlaamse stijl, roestvlekjes (in de marges). Soepele perkamentband uit de tijd, vlekjes
Price:€600 - €900
Sellingprice:€1400
First lot Previous lot ... 735 | 736 | 737 | 738 | 739 | 740 | 741 | 742 | 743 ... Next lot Last lot