First lot Previous lot Lot 679 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:679
Book nr:26650
Author:CAUSSIN, Nicolas - KRUYSSEN, Andreas van der (vert.)
Title:Deugdstooneel, ofte Overhand in alle staten : Vertoonende in zes uitmuntende staten, hoe de deugd haar loon, d'ondeugd haar straffe altijd volgt
Publisher:Philips van Eyck
Year:1659
Description:In-8°, [12], 688, [24] pp, gegrav. titel, titelvignet, 15 gravures op volle pagina (o.a. van Jeanne d'Arc) en 5 kleine gegraveerde portretten i.t. Enkele bleke watervlekken voorin. 19de eeuwse band in half leder, rood titelvignet, gespikkelde sneden
Note:Herkomst: klooster Witmarsum, Bibliotheek Mariënhage Eindhoven. Ref. BCNI 11514 ; DBS II 913
"Nicolas Caussin est un jésuite français né à Troyes en 1583 et mort en 1651. Il se fit une réputation comme prédicateur, et devint confesseur de Louis XIII"
Price:€70 - €90
First lot Previous lot ... 675 | 676 | 677 | 678 | 679 | 680 | 681 | 682 | 683 ... Next lot Last lot