First lot Previous lot Lot 674 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:674
Book nr:29036
Author:BOURGEOIS, Joannes SJ
Title:Leven lyden ende doodt ons Heeren Iesv Christi in virige meditatien ende vytstortinge des geests begrepen
Publisher:Hendrick Aertssens
Year:1623
Description:In-8°, [6], 417, [7] pp, gegraveerde titel, met 76 fijne kopergravures naar Boėtius a BOLSWERT. Marge titel gerestaureerd, bleke watervlekken op enkele bladen. Gebonden in vol kalfsleder (18de eeuw), rug versierd met goud, gemarmerde schutbladen, rode sneden.
Bijgevoegd: Heyman JACOBSZ. Sondaeghs schole, ofte uytlegginge op de Evangelien van de Sondagen. Antwerpen, Gerardus van Bloemen, 1720. In-8°, [16], 336 pp, versierd met houtsneden i.t. Samen gebonden met: Joan FONCK. Heylige-daegs schoole. Antwerpen, Gerardus van Bloemen, 1721. 219, [5] pp, versierd met houtsneden. Versleten band in vol kalfsleder uit de tijd (samen: 2 vol.)
Note:Ref. BCNI 7176 - 17718 - 17774
Price:€120 - €180