First lot Previous lot Lot 669 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:669
Book nr:29173
Author:BALBÍN, Bohuslav
Title:Vita S. Joannis Nepomuceni
Town:Augsburg
Publisher:J.A. Pfeffel
Year:(1730)
Description:In-4°, gegr. titel, 4 + 76 pp + 32 mooie gravures met het leven van Nepomucenus in ornamentkaders (met telkens 2 heiligen) en buiten tekst. Marginale roestvlekjes, inktvlek in marge p. 47. 19de eeuwse band in half donkergroen marokijn
Note:Le jésuite Balbinus (1621-1688) publia pour la première fois cette vie du saint en 1725 ; cette édition est augmentée d'un long Supplement
Price:€200 - €300
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 665 | 666 | 667 | 668 | 669 | 670 | 671 | 672 | 673 ... Next lot Last lot