First lot Previous lot Lot 610 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:610
Book nr:29623
Author:[GENT]
Title:La grande vue panoramique de la ville de Gand en 1534
Publisher:Inst. nat. de Géographie
Year:1896
Description:Reproduction de l'original en facsimilé par Armand Heins, texte explicatif par Victor Van der Haeghen. Brussel, Institut national de géographie, 1896 groot-folio, uitgeversmap (vuil, stoffig, roestvlekjes), houtsnede op voorplat, 18 losse platen (roestvlekjes) waarvan 9 in kleur en 9 in grijs en rood gedrukte lithografieën. Met legende op bijhorende brochure met uitleg, folio, 12 pp. (roestvlekjes). Facsimilé door Heins (1856-1938) "d'après le tableau appartenant à la Bibliothèque de la ville de Gand" en met begeleidende tekst door V. van der Haeghen (1854-1916), archivist van de stad Gent. Bijgevoegd: 'Documents topographiques relatifs à la ville de Gand'. Gand, Heins, sd. F°, 9 plannen en panorama's. Uitg. farde + HONDIUS 'Carte du district de Gand'. Gand, Heins, 1904. Gr. f°. Samen: 3 grote mappen
Price:€180 - €260
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 606 | 607 | 608 | 609 | 610 | 611 | 612 | 613 | 614 ... Next lot Last lot