First lot Previous lot Lot 603 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:603
Book nr:29604
Author:DE JONGHE, J.B.
Title:De Broeltorens gezien vanop de Damkaai
Description:Lavistekening (265 x 370 mm) gesigneerd J.B. De Jonghe, rechts onder. Ingelijst in kader
Note:Vermoedelijk is het de tekening uit de tentoonstelling 'Kortrijk door de Eeuwen heen', nr. 238bis, toen eigendom van Arch. Croquison.
Zie Ic. Kortrijk nr. 341 (Ex. coll. C. De Poortere = dit exemplaar)
Price:€240 - €360
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 599 | 600 | 601 | 602 | 603 | 604 | 605 | 606 | 607 ... Next lot Last lot