First lot Previous lot Lot 595 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:595
Book nr:28768
Author:BLANCHARD, Raoul
Title:La Flandre, étude géographique de la plaine flamande en France, Belgique et Hollande
Town:Handzame
Publisher:Familia et Patria
Year:1970
Description:In-8°, 9 + 530 pp. Geïllustreerd, 48 foto's en 2 uitvouwbare kaarten b.t., gebonden in kunstleder. Facsimile van de originele uitgave bij L. Danel - Société Dunkerquoise in 1970.
Bijgevoegd: Ant. SANDERUS. Verheerlykt Vlaandre. Handzame, Familia et Patria, 1968. 3 vol. in-4°, ill., bruine linnen banden. Facsimile van de originele uitgave uit 1735.
+ Guillaume MICHIELS. Uit de wereld der Brugse mensen, de fotografie en het leven te Brugge 1839-1918. Brugge, Westvlaamse Gidsenkring, 1978. Gr. in-4°, 711 pp, ill. Gebonden, met stofwikkel (samen: 5 vols.)
Price:€70 - €100
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 591 | 592 | 593 | 594 | 595 | 596 | 597 | 598 | 599 ... Next lot Last lot