First lot Previous lot Lot 587 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:587
Book nr:28980
Author:WEDDING, Alex
Title:Trésors de lumière de l'atelier Joung-Poa-Tsai
Town:Leipzig
Publisher:VEB Edition
Year:1961
Description:Gr. in-8°, 50 pp met kleurill. en kaft in orig. kleurhoutsnede. Orig. uitgeverskaft. Bijgevoegd: 3 orig. Chinese prenten (licht gespot); Wang Lan - Watercolor Paintings. Taiwan, 1969. 4°, tal. illustr. Uitgeverskartonnage en opdracht van auteur aan Jan Vercammen 'To dear Mr. Jan Vercammen et Madame Ria Scarphout, with best wishes, Wang Lan Free China en groot lot grafiek afkomstig van de verzameling van Jan Vercammen (met orig. teksten van hem op sommige prenten) oa Litho Hublet (getekend in potlood); ets Marleen Mattijs; 3 lino' Frans Van Immerzeel (3 getekend in pen en gedateerd 1934); tekening S. Klerx (get. en gedateerd 2.55); niet leesbare handtekening met tekst Jan Vercammen; 26 kleine tekeningen voor illustratie boek Jan Vercammen (?); Houtsnede Stockman met nieuwjaarswens voor 1973; abstracte aquarel met onleesbare handtekening; orig. litho getekend C. Jancken (?) en genummerd 20/30; gouache (27 x 17 cm) van Jos. L. Tempels (getek. rechts onder) met orig. tekst op keerzijde van Jan Vercammen; vier orig. zeefdrukken van Vandewijk (1976), get. en genummerd (2/27, 1/20, 1/3 en 1/20) telkens met handgeschreven tekst van Jan Vercammen. Samen: 41 stuks grafiek, boek en drie prenten.
Note:Ex verzameling Jan Vercammen
Price:€160 - €240
First lot Previous lot ... 583 | 584 | 585 | 586 | 587 | 588 | 589 | 590 | 591 ... Next lot Last lot