First lot Previous lot Lot 54 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:54
Book nr:28827
Author:VIGNOLA, Giacomo Barozzi da
Title:Regel van de vijf Ordens der Architecture ... oversien, vermeerdert, ende uyt het groot in 't kleen gebracht door Mr. Muet
Publisher:Justus Dancker
Year:z.d
Description:In-8, 16 pp en 50 gegraveerde koperen platen. Gegraveerde titel in het Latijn, los, beduimeld, met verlies van witte randen bovenaan en rechts. Roestvlekjes. Gebonden in perkament uit de tijd, met gebruikssporen
Note:Zeldzame editie, slechts 2 ex. in STCN
Price:€200 - €300
First lot Previous lot ... 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 ... Next lot Last lot