First lot Previous lot Lot 437 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:437
Book nr:29436
Author:VANDE VOORDE, Achiel
Title:Verzameling van 3 tabakspotten: met figuur, met leeuw en met ton
Description:Alle bekende tabakspotten samen. Wit aardewerk met polychroom glazuur (17 cm + 17.5 cm + 18 cm). Zonder merken
Note:Catalogus p. 60 en 100
Price:€340 - €500
Sellingprice:€360
First lot Previous lot ... 433 | 434 | 435 | 436 | 437 | 438 | 439 | 440 | 441 ... Next lot Last lot