First lot Previous lot Lot 395 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:395
Book nr:29625
Author:[VLAAMSE SCHOOL]
Title:Heilige familie met St. Anna
Description:Olie op koper (35 x 24 cm), onderaan links gemerkt '66'. Eind 17de eeuw, Antwerpen (?). Geschilderd naar Rubens. Enkele kleine verfdeeltjes weg. Vernis vergeeld. Mooie oude lijst
Price:€300 - €500
First lot Previous lot ... 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 | 399 ... Next lot Last lot