First lot Previous lot Lot 39 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:39
Book nr:29363
Author:GOETHALS, Albert
Title:Gistfabriek te Brugge
Description:Met 5 originele tekeningen van de gistfabriek waarvan 4 met handtekening kunstenaar. Bijgevoegd: 3 foto's van kunstenaar, orig. plannen fabriek, orig. tekening voor uitnodiging bezoek fabriek, enz. Bijgevoegd: ets (49 x 64 cm) 'Nederlandsche Gist en Spiritusfabriek', getekend en genummerd (11/50) in potlood. Ingelijst in oorspronkelijke lijst in zilverkleur. Mooi lot
Price:€90 - €160
First lot Previous lot ... 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 ... Next lot Last lot