First lot Previous lot Lot 329 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:329
Book nr:28818
Author:COBBAERT, Jan
Title:Nieuwjaarswensen voor 1968
Description:213 x 350 mm, lithografie, met de hand gesigneerd op de keerzijde.
Bijgevoegd: Jan Voss. Sérigraphie (1961) 185 x 135 mm
+ Octave Landuyt. Beste wensen 222 x 155 mm
+ Figueiredo SOBRAL. Impressão directa gravura sobre zinco 237 x 179 mm
(samen: 4 stuks)
Price:€70 - €90