First lot Previous lot Lot 321 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:321
Book nr:29148
Author:[ZWIJNAARDE]
Title:Grote verzameling 21 kaarten, plannen voor Kasteel en Tuinen enz
Description:Zeer variabel met o.a. ontwerptekeningen (aquarellen) voor kasteel en zeer mooie ontwerpen voor de tuinen. Alles 19de eeuw. Uitzonderlijke verzameling. Bijgevoegd: 'Devis estimatif des travvaux de changements et agrandissement ŕ faire au Castel de Monsieur le chevalier René de Ghellinck'. Folio, 30 blz. + Pauselijke brief voor Mr de Ghellinck d'Elseghem uit 1905.
Price:€700 - €900
Sellingprice:€750
First lot Previous lot ... 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 ... Next lot Last lot