First lot Previous lot Lot 25 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:25
Book nr:28481
Author:SNITKER, Willem
Title:To Miles (Davis)
Town:[Heemstede
Publisher:Galerie de Bleeker]
Year:1987
Description:29,7 x 21,5 cm, 7 originele kleurenlinosneden, in geel en zwart, achtergrond met stippen en lijnen in kleurstiften, ge´nspireerd door het ritme van zijn favoriete jazzmusicus Miles Davis en opgedragen aan hem. Gesigneerd door de artiest, ex. 1/1, tevens n░ 56 en opgedragen aan HUGO CLAUS. Zwarte kartonnen cover, spiraalband.
Bijgevoegd is een originele handgeschreven brief van de artiest aan Hugo Claus, met briefhoofd van Galerie De Bleeker, gedateerd 8/11/88, waarin hij de schrijver uitnodigt om langs te komen in zijn galerie
Note:Willem Snitker (1938-2015)
Price:€90 - €120