First lot Previous lot Lot 193 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:193
Book nr:28856
Author:FERRARIS
Title:Streek tussen Brugge en de kust + Zeeuws Vlaanderen en Walcheren
Description:Kopergravure (56 x 89 cm) met zeer gedetailleerde weergaven van de regio. Brussel, 1777.
Prachtige lijst
Price:€300 - €400
Sellingprice:€700
First lot Previous lot ... 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 ... Next lot Last lot