First lot Previous lot Lot 168 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:168
Book nr:29621
Author:[ANTWERPEN]
Title:Verzameling van 11 litho's van Antwerpen
Description:Verschillende formaten (c 20 x 16 tot 33 x 24 cm), sommige met kleur of getint. Stroobants, Tessaro, Schoenjans enz. Allen midden 19de eeuw, goed bewaard
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 ... Next lot Last lot