First lot Previous lot Lot 167 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:167
Book nr:29150
Author:[ANTWERPEN] - VERGAUWEN
Title:Carte de la province d'Anvers
Description:Lithografische kaart (86 x 106 cm) met aquarel op grenzen, 32 stukjes gemonteerd op linnen in de tijd, wat gevlekt en wat stof. Gedrukt door Blasseau in Brussel in 1845.
Price:€70 - €90
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 ... Next lot Last lot