First lot Previous lot Lot 143 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:143
Book nr:28553
Author:[EX LIBRIS]
Title:Album met heraldische ex librissen en enkele wapenschilden
Description:In-8, album met 37 bladen met ingekleefd heraldische ex librissen. Sobere oude band in half zwart linnen.
Bijgevoegd: verzameling van 11 rodelakzegels
+ verzameling van 6 gegraveerde kinderportretten door WILM WOUTERS, ca. 10 x 8 cm
+ 7 varia prenten (houtsnede, 4 kopergravures, aquarel en 1 gouache)
Price:€70 - €90
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 ... Next lot Last lot