First lot Previous lot Lot 137 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:137
Book nr:28881
Author:[BRUGSE DISPENNINGEN]
Title:Tinnen dispenning voor Maximilien de Praet
Description:Tin (7 cm), met oxidatiesporen, tweede helft 17de eeuw. Bijgevoegd: priesterpenning van de Brugse parochie St. Salvators van circa 1475, (tin, 3 cm) Deze werd uitgedeeld aan priesters opdat ze voldoende missen zouden opdragen.
+ 5 andere Brugse dispenningen waarvan twee in brons en 3 in tin. Alles in goede staat of met gebruikssporen
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120