First lot Previous lot Lot 136 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:136
Book nr:28908
Author:[BEELD ZUIDELIJKE NEDERLANDEN]
Title:Corpus christi
Description:Eiken beeld (97 cm) met sporen van polychroom. Waarschijnlijk 16de eeuw
Price:€800 - €1200
First lot Previous lot ... 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 ... Next lot Last lot