First lot Previous lot Lot 1202 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1202
Book nr:26613
Author:GODWIN, Thomas
Title:Romanae Historiae, Anthologia Recognita & aucta. Een Engelsche Uytlegginge van de Romeynsche Oudheden, waer in veel Romeynsche, en Engelsche Ampten werden vergeleken, en verscheyden donkere maniere van spreken verklaert
Publisher:Hendrik en de wed. van Dik Boom
Year:1685
Description:In-8į, [14], 391, [36] pp, colofon: gedrukt bij Herman Rampen tot Harderwyk. Tweede editie. Gedrukt in gotische letters. Ontbreekt front. Kartonnage uit de tijd, groene rug, gewreven, hoeken gedeukt
Note:Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven. Vertaald uit het Engels door Daniel Peenius
Price:€60 - €100
First lot Previous lot ... 1198 | 1199 | 1200 | 1201 | 1202 | 1203 | 1204 | 1205 | 1206 ... Next lot Last lot