First lot Previous lot Lot 1198 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1198
Book nr:29168
Author:DE RUYTER, Jacobus
Title:Nieuw lied-boek, genaemt den vrolyken speel-waegen
Publisher:Josephus De Cort
Year:z.d
Description:In-8░, 88 pp, vignet in houtsnede op de titel en 28 na´eve houtsneden in tekst. Roestvlekjes.
Samengebonden met: Pontius Pilatus te Weenen, in Vrankryk, Krony; van de Eerste Eeuw der Christene Kerk. Antwerpen, G. van Merlen, 1837. 43 pp. 19de eeuwse band in vol perkament (vlekjes), glanzende blauwe schutbladen, gespikkelde sneden, rugvignet in rood marokijn
Note:Ref. Scheurleer 109, BCNI 18682, Waller 1464. Eerder verschenen in 1657. Zeer zeldzaam, niet in STCV of STCN, wel aanwezig in EHC. De Ruyter was stadsklerk te Veurne maar vooral bekend als chansonnier van religieuze en profane liederen
Price:€140 - €200
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 1194 | 1195 | 1196 | 1197 | 1198 | 1199 | 1200 | 1201 | 1202 ... Next lot Last lot