First lot Previous lot Lot 1189 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1189
Book nr:29228
Author:BURG, Hermanus van den
Title:Mengelpoëzy
Publisher:by Hendrik Blank - Johannes Ratelband
Year:1718
Description:In-8°, [22], 528, [7] pp, gegraveerde allegorische titel, titelvignet (Goeree) en 30 kopergrav. i.t. (Goeree, Wandelaar, Houbraken e.a.) Band uit de tijd in vol perkament, versierd met blindstempeling, vervuild. Gelegenheidsgedichten, hekeldichten enz.
Bijgevoegd: Overgebleve gedichten van Jakob ZEEUS. Rotterdam, Arnold Willis, 1726. In-4°, 44, [40], 288, 53 pp, titelvignet, auteursportret (door Houbraken), twee gegraveerde titels. Enkele (water)vlekken. Band uit de tijd in vol perkament, vervuild, scheurtje in de rug.
+ CATS. Huuwelyk. 's Gravenhage, Pieter van Thol, 1740. In-8°, [22], 538 pp, gegraveerde titel, met uitv. plaat (kinderspelen) en talrijke kopergravures versierd. (Roest)vlekjes. Oude band in half perkament (samen: 3 vol.)
Price:€280 - €400
First lot Previous lot ... 1185 | 1186 | 1187 | 1188 | 1189 | 1190 | 1191 | 1192 | 1193 ... Next lot Last lot