First lot Previous lot Lot 1184 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1184
Book nr:26706
Author:ANTONIDES van der GOES, Joannes
Title:Alle de gedichten, hier by komt het Leven des Dichters. Sesde druk
Publisher:Salomon en Petrus Schouten
Year:1748
Description:In-4į, [52], 46, [30], 138, [6], 139-556, [4] pp, titel in rood en zwart, titelvignet (Picart), auteursportret (door Gunst, naar Bakhuizen), 5 koperen platen b.t. (ROMEYN DE HOOGHE). Roestvlekjes, enkele bleke waterranden. Gebonden in half leder uit de tijd, gewreven, titelvignet in marokijn op de rug
Note:Het beroemdste werk is de Ystroom. Als dichter is Antonides (1647-1684) de navolger van Vondel. Ref. Landwehr, Romeyn de Hooghe as book illustrator 9. Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven, Buisman
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 1180 | 1181 | 1182 | 1183 | 1184 | 1185 | 1186 | 1187 | 1188 ... Next lot Last lot