First lot Previous lot Lot 1154 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1154
Book nr:29229
Author:GELLERT, Christian F.
Title:Fabelen en vertelsels, in Nederduitsche vaerzen gevolgd
Town:Amsteldam
Publisher:Pieter Meijer
Year:1772- 1774
Description:3 vol. in-8, [4], 166, [6] ; [2], 168, [4] ; [4], 155, [5] pp, gegraveerde titel, 3 ident. titelvignetten en 149 gravures op volle pagina door N. VAN DER MEER naar J. BUYS. Gebonden in half kalfsleder uit de tijd, ruggen met 5 nerven, hoekjes gedeukt. Eerste Nederlandse editie, vertaald uit het Duits. Volledige exemplaren zijn zeldzaam in STCN.
Bijgevoegd: C.F. Gellerts fabelen en vertelsels in Nederduitsche vaerzen gevolgd. Amsteldam, bij de erven P. Meijer en G. Warnars, 1784. 3 dln. in 1 vol. kl. in-12, [4], 124, [4], 132, 110, [2] pp, frontispice en 149 gegrav. platen. Gebonden in half groen marokijn, gladde rug, titel verguld (samen: 4 vol.)
Note:Ref. Landwehr F105 en F108
Price:€140 - €180
First lot Previous lot ... 1150 | 1151 | 1152 | 1153 | 1154 | 1155 | 1156 | 1157 | 1158 ... Next lot Last lot