First lot Previous lot Lot 1056 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1056
Book nr:28989
Author:HOUBRAKEN, A.
Title:Stichtelyke zinnebeelden, Gepast op deugden en ondeugden, in LVII tafereelen (...) En verrykt met de bygedichten van Juffr. Gezine Brit
Publisher:Willem Barents
Year:1723
Description:In-8, [24], 251 [=246], [9] pp, gegraveerde titel, titelvignet en 57 ronde emblemen door J. FOLKEMA naar A. HOUBRAKEN. Roestvlekken, papier vergeeld. Gebonden in vol perkament uit de tijd, vernieuwde schutbladen.
Ref. Landwehr 338 ; Praz p.375.
Bijgevoegd: CATS. Houwelyck, dat is de gansche gelegentheyt des Echten staets. In Zeelandt, voor Barent Arentsz. Berentsma, 1633. In-4, 6 dln. in 1 band. Versierd met sluitvignetten en talrijke (emblematische) kopergravures (naar o.a. Van de Venne). Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, op houten platten, met sleet
Price:€240 - €300
Sellingprice:€200
First lot Previous lot ... 1052 | 1053 | 1054 | 1055 | 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 ... Next lot Last lot