First lot Previous lot Lot 1051 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1051
Book nr:29304
Author:HEINSIUS, Daniel
Title:Lof-sanck van Iesus Christus den eenigen ende eeuwigen sone godes ende zyne andere Nederduytse poemata
Town:t'Amstelredam
Publisher:Willem Iansz. Blaeuw
Year:1622
Description:In-8░, 302 pp. Drukkersmerk in kopergravure op de titel. Ge´llustreerd door 76 kopergravures, hoofdzakelijk emblemata (Ambacht van Cupido - Emblemata Amatoria). Enkele vlekjes. Perkamenten band uit de tijd, opstaande randjes, versierd met blindgestempelde lijnenkaders
Note:DaniŰl Heinsius (1580-1655). Ref. Praz p. 366, de Vries 32, Landwehr, 296 "the first collective edition in 8-vo edition". Herkomst: librairie Martinus Nijhoff La Haye
Price:€300 - €400
Sellingprice:€300
First lot Previous lot ... 1047 | 1048 | 1049 | 1050 | 1051 | 1052 | 1053 | 1054 | 1055 ... Next lot Last lot