First lot Previous lot Lot 1047 from 1246 Next lot Last lot
Lot nr:1047
Book nr:29248
Author:GRAAUWHART, Hendrik
Title:Leerzame zinnebeelden, bestaande in christlyke bedenkingen door vergelykinge eeniger schepselen, als dieren, vogels, gewassen &c. Tweede druk
Publisher:J. Ratelband
Year:1727
Description:In-8, [36], 217, [7] pp, gegraveerde titel en 109 emblemen in kopergravure door C. HUYBERTS (prachtige voorstellingen van dieren). Ivoorkleurig perkament uit de tijd, gespikkelde sneden.
Bijgevoegd: id. Voorbeeldelyke zeede-lessen, genoomen uyt den eersten toestand des werelds, des menschen leven, ampten, staaten, konsten, en neygingen des gemoeds; tot vordering ter godvrugtigheid.
Amsterdam, J. Ratelband, 1709.
In-8, [32], 152 pp, gegraveerde titel en 64 emblematische kopergrav. op volle pagina door C. HUYBERTS. Verschillende rangen, standen en beroepen passeren de revue: de rechter, de koopman, de drukker, de speelman, de geneesheer,... Eerste editie. Roestvlekjes en watervlekken op enkele bladen. Gebonden in vol perkament uit de tijd, wat vervuild
Note:Ref. Landwehr, 251/ 255, Praz p. 356. (samen: 2 vol.)
Price:€360 - €450
Sellingprice:€450