First lot Previous lot Lot 997 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:997
Book nr:27765
Author:HEUTERUS, Pontus
Title:Rerum Belgicarum libri quindecim, quibus describuntur pace belloque gesta a principibus Austriacis in Belgio
Town:Antverpiae
Publisher:Ex officina Martini Nutii
Year:1598
Description:In-4°, [22] pp. + [1 bl. f.] + 751 + [1 bl.] + [24] pp. Met drukkersmerk in houtsnede op titelblad en uitvouwbare stambomen. Watervlekken en marginale wormgaatjes achterin. Vol perkament uit de tijd, vervuilde band.
1ste ed. van deze belangrijke geschiedenis van de Lage Landen door Pontus Heuterus of Pontus de Huyter (1535-1602). BT n°1447; Machiels H-193.
Bijgevoegd: Famianus STRADA. Histoire de la Guerre de Flandre, traduite par P. Du-Ryer. Suivant la Copie imprimée à Paris, 1665. In-8°, [6], 832, [40] pp, met portretten en platen b.t. Watervlekken en wormgaatjes. Versleten perkamenten band (samen: 2 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven
Price:€160 - €200
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 993 | 994 | 995 | 996 | 997 | 998 | 999 | 1000 | 1001 ... Next lot Last lot