First lot Previous lot Lot 996 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:996
Book nr:27761
Author:[HEUSSEN, Hugo Franciscus van ]
Title:Oudheden en gestichten van Vriesland, tusschen 't Vlie en de Lawers
Town:Leiden
Publisher:Christiaan Vermey
Year:1723
Description:2 vols. in-8°, [14], 532, [46] ; [4], 568, [54] pp, vertaald uit het Latijn door Hendrik van Rijn. Met de uitv. plaat van de kerk van Leeuwarden. Gebonden in kalfsleder, ruggen versierd met goud, gewreven, met sleet, rood gespikkelde sneden.
Ref. Haitsma Mulier/ Van der Lem 222.
Bijgevoegd: id. Oudheden en Gestichten van het rechte Zuid-Holland en van Schieland. Leiden, Vermey, 1719. In-8°, [20], 547, [17] pp, met 2 uitv. platen. Gebonden in vol kalfsleder, met wat sleet, rug versierd met goud.
+ id. Oudheden en gestichten van Amstelland, Noordholland, en Westvriesland. Leiden, Vermey, 1721. In-8°, deel 2 alleen, titelpagina los. Met 4 uitv. platen. Perkamenten band uit de tijd.
+ PICARDT, J. Korte beschryvinge van eenige vergetene en verborgene antiquiteiten der provintien en landen gelegen tusschen de Noord-Zee, de Yssel, Emse en Lippe. Waar bygevoegt zyn Annales Drentiae. Groningen, wed. van Joannes Cost, 1731. In-8°, [16], 452, [42] pp. Genaaid, blauwe kartonnen kaft (samen: 5 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven
Price:€120 - €180
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 992 | 993 | 994 | 995 | 996 | 997 | 998 | 999 | 1000 ... Next lot Last lot