First lot Previous lot Lot 994 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:994
Book nr:27768
Author:HEURN, J.H. van
Title:Historie der stad en meyerye van 'sHertogenbosch, alsmede der Hertogen van Brabant
Town:Utrecht
Publisher:J. Van Schoonhoven
Year:1776/78
Description:3 (van 4) vol. in-8°, vignet op halve pagina met stadspoort en portret van Willem V. Zonder platen. Zonder deel 2. Gebonden in half kalfsleder, ruggen met 5 nerven, wat gewreven.
Ref. Haitsma Mulier/v.d. Lem, 221.
Bijgevoegd: Lijkrede op de plegtige uitvaart van ... Anthonius van Gils, President aan het Seminarie van 'sHertogenbosch. Te 'sHertogenbosch, van Gmert en zonen, 1834. In-8°, 56 pp, genaaid. + C.R. HERMANS. Introductio in notitiam rei literariae maxime provinciae Brabantiae Septentrionalis; Lugduni-Batavorum : J.W. van Leeuwen, 1834. In-8°. Fraaie band in half leder. + id. Bijdragen tot de geschiedenis, oudheden, letteren, statistiek en beeldende kunsten der provincie Noord-Braband. 's Hertogenbosch, Muller, 1845. 2 vols. in-8°, sobere bibliotheekbanden (samen: 7 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven
Price:€200 - €240
First lot Previous lot ... 990 | 991 | 992 | 993 | 994 | 995 | 996 | 997 | 998 ... Next lot Last lot