First lot Previous lot Lot 991 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:991
Book nr:27766
Author:[GROTIUS]
Title:Het leven van Hugo de Groot
Publisher:Pieter Spriet en zoon
Year:1771
Description:In-8°, [8], 506, [1] pp, met gegrav. titel, 5 platen b.t., ontbreken twee portretten. Enkele (water)vlekken. Genaaid, onafgesneden.
Bijgevoegd: Broeders gevangenisse, dagboek van Willem de Groot betreffende het verblijf van zijnen broeder Hugo op Loevestein. 's Gravenhage, Schinkel, 1842. In-8°, 302 pp, met facsimile's. Sobere bibliotheekband.
+ Levens-berigt van J.W. te Water, te Leyden overleden den 19 october des jaars 1822, door hem zelven vervaardigd. In-8°, xvi, 400 pp, gebonden in half leder, met sleet.
+ Geheym-schryver van staat- en kerke der Vereenigde Nederlanden, beginnende met die van de Provincie Utrecht. Utrecht, J.C. ten Bosch, 1759. In-4°, [8], 272 pp. Genaaid, onafgesneden.
+ De Heeren van Helmond, hunne afkomst, vrouwen en kinderen. Helmond, De Reijdt, 1882, [4], 42, [6] pp. Sobere bibliotheekband. + 2 andere boekjes (samen: 7 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven, Overveen
Price:€60 - €90
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 987 | 988 | 989 | 990 | 991 | 992 | 993 | 994 | 995 ... Next lot Last lot