First lot Previous lot Lot 988 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:988
Book nr:27767
Author:[DOMSELAER, Tobias van]
Title:Het ontroerde Nederlandt, door de wapenen des konings van Vrankryk, Dat is een waarachtig verhaal van den Fransen, Engelsen, Keulsen, en Munstersen oorlogh, tegen de Vereenigde Nederlanden, met dessels binnelandtse beroerten
Publisher:Marcus W. Doornik
Year:1674
Description:In-4°, [8], 528, [22] pp, deel 1 alleen. (In 1676 verscheen deel 2, in 1678 deel 3). Met gegraveerde titel, 7 uitv. gegraveerde platen (waaronder een kaart die los zit), 14 portretten en een plaat met het blazoen van Cornelis Tromp aan wie het werk is opgedragen. De platen zijn o.a. van Romeyn de Hooghe. Gebonden in vol perkament uit de tijd, met opstaande randen, vlekken.
Ref. Haitsma Mulier/Van der Lem 144c.
Bijgevoegd: [P. de la COURT] Historie der Gravelike Regeering in Holland. Waer by is gevoegd de Oorsprong der Ned. Troublen, d. V. Zuichemus ab Ayta. Amsterdam, J. Vinkel, 1662. In-12°, [20], 267 pp, gevolgd door: [J. UYTENHAGE DE MIST]. De Stadthouderlijcke Regeeringe in Hollandt & West-Frieslant. Amsterdam, J.C. v.d. Gracht, 1662. 96 pp, genaaid + 1 ander boek (samen: 3 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven
Price:€240 - €360
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 984 | 985 | 986 | 987 | 988 | 989 | 990 | 991 | 992 ... Next lot Last lot