First lot Previous lot Lot 985 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:985
Book nr:27773
Author:BREDIUS - BRUGMANS e.a.
Title:Amsterdam in de zeventiende eeuw
Town:'s-Gravenhage
Publisher:Stockum
Year:1897 - 1904
Description:3 vols. in-f░, rijk ge´llustreerd, waaronder een frontispice in kleur. Wat vlekjes op de titel. Eerste deel: groei en bloei van de stad. Tweede deel: handel en nijverheid, huiselijk en maatschappelijk leven. Derde deel: kunst. Gebonden in half leder, ruggen met 5 nerven, gele sneden. Bijgevoegd: nog een exemplaar van deel 1. (ook in half leder, maar rug deels gescheurd) + Joannes AURELIUS. Amsterdam, oorsprong en afleiding van de namen der grachten, eilanden, pleinen, straten... Amsterdam, Kraay, 1858. In-12░, ge´llustreerde kaft (samen: 5 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek MariŰnhage Eindhoven
Price:€50 - €70
First lot Previous lot ... 981 | 982 | 983 | 984 | 985 | 986 | 987 | 988 | 989 ... Next lot Last lot