First lot Previous lot Lot 982 from 1200 Next lot Last lot
Lot nr:982
Book nr:27762
Author:[AMSTERDAM]
Title:Succincta enarratio miraculoru quae gloriose operatus est dominus per venerabile sacramentum, in sacello sacri loci in Amstelredam
Publisher:Willem Jacobszoon
Year:ca. 1555
Description:In-4°, facsimile van deze uiterst zeldzame druk (slechts 3 ex. in STCN). Gebonden in vol soepel perkament met het stadswapen van Amsterdam verguld op het voorplat.
Bijgevoegd: Gebouwen, gezigten, en oudheden der Stad Amsterdam. Haarlem, J. Marshoorn, 1736, [4], 363, [1] pp, zonder gegrav. titel, met 22 gegrav. platen, elk met 3 tot 6 zichtjes. Vervuilde perkamenten band.
+ Dan. WYTTENBACH. Opuscula varii argumenti... Tomus secundus. Leiden-Amsterdam, 1821. In-8°, prijsboek in perkamenten band met verguld stadswapen van Amsterdam op beide platten (rug wat vervuild).
+ Monument voor Amsterdam in drie zangen. Amsterdam, in de geplunderde boekwinkels [1791]. In-8°, viii, 160, 30, [2] pp, met gegrav. titel en 2 platen b.t. Deel 1 alleen met de titel: Amstels driedaags treur-toneel. 29, 30 en 31 mey. Genaaid, originele kaft.
(samen: 4 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven
Price:€90 - €160
First lot Previous lot ... 978 | 979 | 980 | 981 | 982 | 983 | 984 | 985 | 986 ... Next lot Last lot