First lot Previous lot Lot 97 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:97
Book nr:28361
Author:[DENDERMONDE]
Title:Verzameling van 4 kaartjes van de streek van Dendermonde
Description:Uit 17/18de eeuw van Beaulieu, vander Aa en onbekende graveur (gekleurde grenzen). Alle ingelijst in lijstjes in notelaar
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 ... Next lot Last lot