First lot Previous lot Lot 897 from 1201 Next lot Last lot
Lot nr:897
Book nr:27164
Author:[BREDA] NIEUPOORT, G.H.
Title:Rituum, qui olim apud Romanos obtinuerunt, succinta explicatio; ad intelligentiam Veterum Auctorum facili methodo conscripta
Town:Lugduni Batavorum
Publisher:apud S. et J. Luchtmans
Year:1802
Description:In-8į, viii, 614, [1] pp. Met gegraveerde titel en 11 platen b.t. Gebonden in kalfsleder uit de tijd, met verguld supra libros (stadswapen van BREDA) op beide platten, gele sneden, gemarmerde schutbladen. Prijsband, maar het blad met de naam van de primus is weggescheurd. Rug met vier ribben, verguld, licht gewreven
Note:Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage, Eindhoven, Utrecht, Nijmegen
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 893 | 894 | 895 | 896 | 897 | 898 | 899 | 900 | 901 ... Next lot Last lot